Ragros

Danışmanlık Hizmetleri

Ragros Türk markalarını dünyaya açarken, Türkiye pazarına girmeyi hedefleyen markalara da danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Ticari ve Hukuki Danışmanlık

Türkiye’nin hukuki süreçlerini uzman kadromuzla yönetir, yasal prosedürleri sizin adınıza yönetiriz. Ayrıca hem ithalat hem de ihracat alanında çözümler üretiriz.

Pazar ve Rakip Analizleri

Bölgesel rekabeti ve satın alma tercihlerini etkileyen faktörleri açıklayarak, yaptırım yapmayı planladığınız sektörlerdeki rakiplerinizi analiz eder, markanızın Türkiye için bir fırsat oluşturup oluşturmadığını raporlarız.

Satış Kanalı Bazında Satış Tahmini

Satış kanallarının analizini yapar, her kanalın çalışma dinamiklerini anlatır, kanalların satış arttırmada başarılı uygulamalarını raporlar, zaman planı üstünde satış tahminlerini oluştururuz.

Pazarlama ve Tutundurma

Ragros Dış Ticaret A.Ş. pazarlama ve tutundurma planlaması gibi Türkiye pazarı için ihtiyaç duyacakları tüm hizmetleri alabilecek danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Ragros Dış Ticaret A.Ş. grup şirketlerinden aldığı güçle, konularında uzman ve deneyimli ekibi ile Türkiye pazarına girmeyi hedefleyen markalara, ülkemizin güçlü satış organizasyonları ile bir araya getirme ve markalar adına, satış ve pazarlama organizasyonunu yönetme yeteneklerine sahiptir.